Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Lato z Marią Skłodowską-Curie: Granty Indywidualne MSCA – elementy dobrego wniosku: IMPLEMENTATION

Data i czas:
01/07/2020  13:00 - 14:30
Miejsce:
KPK PB UE
Organizator
KPK PB UE

Od 8 kwietnia do 9 września 2020 jest otwarty konkurs na granty indywidualne Marii Skłodowskiej-Curie – MSCA Individual Fellowships. Jest to ostatni konkurs na granty indywidualne w Programie Horyzont 2020. W ramach kampanii informacyjnej Lato z Marią Skłodowską-Curie zapraszamy Państwa na cykl szkoleń „Granty Indywidualne MSCA – elementy dobrego wniosku”. Ekspertki Krajowego Punktu Kontaktowego PB UE omówią poszczególne elementy wniosku:

Szkolenie jest adresowane do osób piszących wnioski w odpowiedzi na otwarty konkurs: naukowców oraz osoby z instytucji goszczących wspierające przygotowanie wniosku. Przed szkoleniem prosimy o zapoznanie się z dokumentacją konkursową: Guide for Applicants, Work Programme.

Implementation – czyli jak zrealizować marzenia

Ta część cyklu szkoleń będzie dotyczyła opisu Implementation we wniosku. Opowiemy jak przygotować projekt tak, aby nie tylko został on dobrze oceniony przez ekspertów, ale również, aby po przyznaniu grantu jego realizacja była prosta. Podpowiemy jak uporządkować zadania w projekcie by tworzyły spójny harmonogram. Omówimy niezbędne elementy wniosku: pakiety pracy, kamienie milowe oraz rezultaty. Zajmiemy się również kwestią ryzyka w projekcie i zarządzaniem.

PROWADZĄCA: Bogna Hryniszyn, która funkcję Krajowego Punktu Kontaktowego dla Działań Marii Skłodowskiej-Curie pełni od 2008 roku, jest ekspertem Komitetu Programowego Komisji Europejskiej w obszarach MSCA i ERC i kierownikiem Biura Mobilności w Krajowym Punkcie Kontaktowym PB UE. Ma również doświadczenie w przygotowaniu i realizacji projektów finansowanych z Programów Ramowych UE.

Spotkanie odbędzie się online. Dane dostępu do spotkania zostaną wysłane tylko do zarejestrowanych osób.

Uwaga: rejestracja dotyczy tylko 1 części cyklu:  Implemenetation. Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w pozostałych częściach prosimy o zarejestrowanie się na każde wydarzenie oddzielnie.

Rejestracja

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.