Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Lato z Marią Skłodowską-Curie: Granty Indywidualne MSCA – elementy dobrego wniosku: IMPACT

Data i czas:
30/06/2020  09:30 - 11:00
Miejsce:
KPK PB UE
Organizator
KPK PB UE

Od 8 kwietnia do 9 września 2020 jest otwarty konkurs na granty indywidualne Marii Skłodowskiej-Curie – MSCA Individual Fellowships. Jest to ostatni konkurs na granty indywidualne w Programie Horyzont 2020. W ramach kampanii informacyjnej Lato z Marią Skłodowską-Curie zapraszamy Państwa na cykl szkoleń „Granty Indywidualne MSCA – elementy dobrego wniosku”.  Ekspertki Krajowego Punktu Kontaktowego PB UE omówią poszczególne elementy wniosku:

Szkolenie jest adresowane do osób piszących wnioski w odpowiedzi na otwarty konkurs: naukowców oraz osób z instytucji goszczących wspierających przygotowanie wniosku. Przed szkoleniem prosimy o zapoznanie się z dokumentacją konkursową: Guide for Applicants, Work Programme dot.MSCA.

IMPACT – czyli jak dać się poznać  

Ta część cyklu spotkań jest poświęcona planowaniu działań, które mają pomóc w rozwoju kariery naukowej po zakończeniu realizacji grantu MSCA oraz rozpowszechnianiu osiągniętych wyników prowadzonych badań wśród różnych grup odbiorców. Popularyzacja wyników i obszaru badań, jakimi się zajmujemy, to kolejne wyzwanie, które powinno znaleźć swoje miejsce w opisie tej części wniosku. W trakcie spotkania opowiemy, jakie są oczekiwania Komisji Europejskiej, jakie działania warto zaplanować i dlaczego oraz jak i gdzie podane informacje powinny być odzwierciedlone w innych punktach wniosku.

PROWADZĄCA: Anna Wiśniewska, koordynatorka obszaru MSCA w KPK PBUE od 6. Programu Ramowego UE, delegatka do Komitetu Programowego dla MSCA w Horyzont 2020,  recenzentka  projektów w programach ramowych, koordynatorka projektu N4M+ w Horyzont 2020 adresowanego do punktów kontaktowych dla działań Marii Skłodowskiej-Curie  wspierających naukowców na wszystkich kontynentach.

PLATFORMA: Spotkanie odbędzie się online. Dane dostępu do spotkania zostaną wysłane tylko do zarejestrowanych osób. UWAGA: rejestracja dotyczy tylko 1 części cyklu: Impact. Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w pozostałych spotkaniach prosimy o zarejestrowanie się na każde wydarzenie oddzielnie.

Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.