Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Lato z Marią Skłodowską-Curie: Granty Indywidualne MSCA – elementy dobrego wniosku: Excellence

Data i czas:
29/06/2020  09:30 - 11:00
Miejsce:
KPK PB UE
Organizator
KPK PB UE

Od 8 kwietnia do 9 września 2020 jest otwarty konkurs na granty indywidualne Marii Skłodowskiej-Curie – MSCA Individual Fellowships. Jest to ostatni konkurs na granty indywidualne w Programie Horyzont 2020. W ramach kampanii informacyjnej Lato z Marią Skłodowską-Curie zapraszamy Państwa na cykl szkoleń „Granty Indywidualne MSCA – elementy dobrego wniosku”.  Ekspertki Krajowego Punktu Kontaktowego PB UE omówią poszczególne elementy wniosku:

Szkolenie jest adresowane do osób piszących wnioski w odpowiedzi na otwarty konkurs: naukowców oraz osób z instytucji goszczących wspierających przygotowanie wniosku. Przed szkoleniem prosimy o zapoznanie się z dokumentacją konkursową Guide for Applicants, Work Programme.

EXCELLENCE – mój pomysł i ja  

Ta część cyklu spotkań jest poświęcona Excellence – części wniosku, w której należy opisać aktualny stan wiedzy w wybranej dziedzinie i zaproponować, jak projekt tę wiedzę poszerzy i uzupełni. Równie istotnym elementem jest opis zaplanowanych szkoleń, zarówno merytorycznych, jak i miękkich, które wesprą rozwój kariery zawodowej naukowca. Ostatni element to współpraca z stypendysty z opiekunem naukowym i jednostką goszczącą oraz transfer wiedzy pomiędzy nimi.

PROWADZĄCA: Magdalena Chomicka, ekspertka Krajowego Punktu Kontaktowego dla Działań Marii Skłodowskiej-Curie oraz grantów ERC od 2015 roku. Ekspertka Komitetu Programowego Komisji Europejskiej w obszarach MSCA i ERC. Posiada doświadczenie w przygotowaniu i realizacji projektów finansowanych z Programów Ramowych UE oraz innych programów zagranicznych.

Spotkanie odbędzie się online. Dane dostępu do spotkania zostaną wysłane tylko do zarejestrowanych osób.

Uwaga: rejestracja dotyczy tylko 1 części cyklu: Excellence. Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w pozostałych częściach prosimy o zarejestrowanie się na każde wydarzenie oddzielnie.

Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.