Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Krok po kroku wniosku projektowego w Horyzoncie Europa – część merytoryczna B

(Data i czas/Date & Time):
29/04/2022  10:00 - 14:30
(Miejsce/Location):
Spotkanie OnLine Krok po kroku wniosku projektowego w Horyzoncie Europa – część merytoryczna B
(Organizator/Organizer):
KPK, NCBR

Krajowy Punkt Kontaktowy  zaprasza na kolejne szkolenie on-line z przygotowania wniosku projektowego w Programie Ramowym Horyzont Europa (HE) 29 kwietnia br. w godzinach 10:00 – 14:30:

„Krok po kroku wniosku projektowego  w Horyzoncie Europa –  część merytoryczna B”

Podczas spotkania  skupimy się  na części merytorycznej wniosku:  Project proposal – Technical description (Part B) dla projektów  badawczo-innowacyjnych, innowacyjnych realizowanych w konsorcjach międzynarodowych oraz na projektach  wspierających w HE. Projekty tego typu występują między innymi w II Filarze HE w Klastrach tematycznych.

Konsorcjum międzynarodowe w Horyzoncie Europa ( jeżeli w Programie Pracy nie mamy innych zapisanych wymagań co do składu konsorcjum) składa się :

  • z co najmniej jednego niezależnego podmiotu prawnego mającego siedzibę w Państwie członkowskim – EU Member States ; oraz
  • z co najmniej dwóch  innych niezależnych podmiotów prawnych, każdy z siedzibą w innym Państwie członkowskim albo Państwie stowarzyszonym z Horyzontem Europa – Third countries associated to Horizon Europe .

Listę krajów stowarzyszonych z Horyzontem Europa można na bieżąco sprawdzać w dokumencie:

List of Participating Countries in Horizon Europe

Rejestracja na szkolenie jest otwarta, zapraszamy

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.