Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Krok po kroku wniosku projektowego w Horyzoncie Europa – część merytoryczna B


Krajowy Punkt Kontaktowy  zaprasza na kolejne szkolenie on-line z przygotowania wniosku projektowego w Programie Ramowym Horyzont Europa (HE) 29 kwietnia br. w godzinach 10:00 – 14:30:

„Krok po kroku wniosku projektowego  w Horyzoncie Europa –  część merytoryczna B”

Podczas spotkania  skupimy się  na części merytorycznej wniosku:  Project proposal – Technical description (Part B) dla projektów  badawczo-innowacyjnych, innowacyjnych realizowanych w konsorcjach międzynarodowych oraz na projektach  wspierających w HE. Projekty tego typu występują między innymi w II Filarze HE w Klastrach tematycznych.

Konsorcjum międzynarodowe w Horyzoncie Europa ( jeżeli w Programie Pracy nie mamy innych zapisanych wymagań co do składu konsorcjum) składa się :

  • z co najmniej jednego niezależnego podmiotu prawnego mającego siedzibę w Państwie członkowskim – EU Member States ; oraz
  • z co najmniej dwóch  innych niezależnych podmiotów prawnych, każdy z siedzibą w innym Państwie członkowskim albo Państwie stowarzyszonym z Horyzontem Europa – Third countries associated to Horizon Europe .

Listę krajów stowarzyszonych z Horyzontem Europa można na bieżąco sprawdzać w dokumencie:

List of Participating Countries in Horizon Europe

Rejestracja na szkolenie jest otwarta, zapraszamy

Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.