Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konstelacja dla innowacji – Pitching and Storytelling. Webinarium

Data i czas:
03/06/2020  13:00 - 15:00
Miejsce:
On-line
Organizator
KPK PB UE

EIC Accelerator – jak przekonać Komisję Europejską do inwestycji w Twój projekt dzięki idealnej prezentacji pitch deck przed panelem w Brukseli.

Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza na webinarium z cyklu „Konstelacja dla innowacji”, które odbędzie się 3  czerwca br. w godzinach 13:00-15:00.  Tematem webinarium będą Pitching and Storytelling.

Zapraszamy na webinarium firmy oraz osoby  z ciekawymi innowacyjnymi pomysłami, zainteresowanych składaniem wniosków do  EIC Accelerator (wcześniej Instrument MŚP, Faza 2)

Jest to wyjątkowe spotkanie z Tatianą Issaeva, członkiem komisji oceniającej wnioski firm zaproszonych na panel do Brukseli  w ramach Europejskiej Rady ds. Innowacji – Accelerator. Tatiana Issaeva, jest partnerem zarządzającym  w Fluent Digital Capital i jedną z najbardziej wpływowych  kobiet na europejskiej scenie Venture Capital, inwestujących w firmy tech.

Będzie możliwość zadawania pytań. Ta część będzie się odbywać w języku angielskim.

Druga część webinarium jest poświęcona storytelling prowadzonych przez Annę Nikodym-Bilską, która jest  ewaluatorką w EIC Accelerator oraz dr. Dariusza Januska, ewalutatora  w konkursach EIC Accelerator oraz członka jury w ramach Europejskiej Rady ds. Innowacji – Accelerator.

Storytelling to taki sposób komunikacji ze słuchaczami, który polega na wykorzystaniu faktów i narracji w celu przekazania czegoś odbiorcom. Najczęściej historie są oparte na faktach, a niektóre są upiększone lub improwizowane w celu lepszego wyjaśnienia podstawowego przesłania.

Partnerzy: BTM Innovations oraz stowarzyszenie TOP 500, Easygranting.pl

Grupa docelowa: Małe i średnie przedsiębiorstwa z Mazowsza oraz firmy z innych regionów.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w webinarium zapraszamy do rejestracji!

Link do wydarzenia zostanie przesłany Państwu bezpośrednio.

 

Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.