Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konstelacja dla innowacji – EU Grant Programs Applications! Webinarium

Data i czas:
10/06/2020  10:00 - 12:00
Miejsce:
On-line
Organizator
KPK PB UE

Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza na webinarium z cyklu „Konstelacja dla innowacji”, które odbędzie się 10  czerwca br. w godzinach 10:00-12:00. Tematem spotkania będzie: EU Grant Programs Applications!

EIC Accelerator – jak dobrze napisać wniosek do EIC Accelerator ( wcześniej Instrument MŚP, Faza 2 ), jakich błędów uniknąć, na co warto zwrócić uwagę i jak istotne są kwestie związane z ochroną  własności intelektualnej.

Jest to wyjątkowe spotkanie z:  Effie Makri, która ocenia wnioski w Komisji Europejskiej w ramach Europejskiej  Rady ds. Innowacji oraz Przemysławem Furdalem, ekspertem w zakresie ochrony własności intelektualnej.

Effie Makri  opowie o procesie oceny wniosków granatowych w ramach programu Horyzont 2020. Przedstawi nam praktyczne porady i wskazówki na co należy zwrócić uwagę przy pisaniu wniosku o dofinansowanie. Dowiemy się jak powinien wyglądać dobry wniosek i jakie są najczęstsze słabości i pomyłki aplikujących projektów.

Przemysław Furdal  przybliży nam kwestie związane z ochroną własności intelektualnej. Opowie jakich błędów należy się wystrzegać i na co należy zwracać uwagę oraz czym się kierować przy opracowywaniu strategii własności intelektualnej. Dowiemy się również jak efektywnie zabezpieczyć swoją technologię i jakie wiążą się z tym koszty.

Partnerzy: BTM Innovations oraz stowarzyszenie TOP 500, Easygranting.pl

Grupa docelowa: Małe i średnie przedsiębiorstwa z Mazowsza oraz firmy z innych regionów.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w webinarium zapraszamy do rejestracji!

Link do wydarzenia zostanie przesłany Państwu bezpośrednio.

 

Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.