Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konkursy 2024 w klastrze 6 – żywność, biogospodarka, zasoby naturalne, rolnictwo i środowisko


Otwarcie konkursów w klastrze 6 żywność, biogospodarka, zasoby naturalne, rolnictwo i środowisko – zapraszamy na webinarium informacyjne.

Konkursy 2024 w klastrze 6 zostaną otwarte już 17 października, dlatego też zapraszamy  Państwa na webinarium informacyjne dotyczące tematyki klastra 6: żywność, biogospodarka, zasoby naturalne, rolnictwo i środowisko.

Działania proponowane w tym obszarze tematycznym dążą do rozwoju badań i innowacji w zakresie bezpieczeństwa żywnościowego, zrównoważonych systemów żywnościowych, transformacji w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym, odpowiedzialnego zarządzania zasobami naturalnymi oraz ochrony różnorodności biologicznej.

Podczas naszego webinarium dowiedzą się Państwo jakie tematy zostały zawarte w programie pracy na 2024 r. Opowiemy również o tym, jak przygotować dobry wniosek,  jak znaleźć partnerów do konsorcjum oraz jak zaangażować przedstawicieli nauk społecznych i humanistycznych w konsorcjum projektowe.

Spotkanie on-line, odbędzie się w poniedziałek 23.10.2023, godz.: 10:00 -13:00

Agenda

Serdecznie zapraszamy do udziału!

UDZIAŁ BEZPŁATNY  – WYMAGANA REJESTRACJA (po zalogowaniu)

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.