Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konferencja SET-PLAN 2018

Data i czas:
19/11/2018 - 21/11/2018
Miejsce:
Reed Messe Wien GmbH Congress Center
Organizator
Inny

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w dorocznej konferencji SET-Plan conference 2018, która odbedzie się w ramach austriackiej prezydencji w Wiedniu w dniach 19 – 21 listopada. Rejestracja jest już możliwa na stronie https://www.setplan2018.at/. Tam też znajdą Państwo szczegółowy program wydarzenia. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Tegoroczna konferencja SET-Plan podsumuje postępy w realizacji priorytetów planu i ma na celu określenie, w jaki sposób badania naukowe i innowacje na poziomie europejskim i krajowym, finansowane ze środków publicznych i prywatnych, przyczyniają się do transformacji energetycznej UE. Dyskusje plenarne będą poświęcone wyzwaniom związanym z celami na lata 2030 i 2050, instrumentom finansowym wspierającym badania naukowe i innowacje, pozycji UE na świecie, ale także będą odnosić się do znaczenia angażowania miast i regionów. Równoległe dyskusje będą przybliżać poszczególne aspekty systemu energetycznego, a mianowicie:

1. Społeczeństwo w przemianach energetycznych;
2. Czysta energia w przemyśle;
3. Systemy i sieci energetyczne;
4. Czysta produkcja energii – odnawialne źródła energii w 2050;

 

Rejestracja jest możliwa do wyczerpania miejsc, a najpóźniej do 31 października 2018.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.