Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konferencja „Jak skutecznie tworzyć strategie badań i rozwoju w polskim przemyśle”

Data i czas:
17/05/2017  09:30 - 18:00
Miejsce:
Centrum Kreatywności Targowa
Organizator
KPK PB UE
Współorganizator
Orange Polska, Urząd Miasta Stołecznego Warszawa, Urząd Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji Jak skutecznie tworzyć strategie badań i rozwoju w polskim przemyśle” organizowanej przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE we współpracy z firmą Orange Polska, Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy, Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego z udziałem przedstawicieli Komisji Europejskiej.

Konferencja odbędzie się w Centrum Kreatywności Targowa, mieszczącym się przy ul. Targowej 56 w Warszawie, w dniu 17 maja 2017 r. Jest to nowo otwarte miejsce na mapie Warszawskiej Przestrzeni Technologicznej, pełniące rolę inkubatora dla startupów sektora kreatywnego, integrujące warszawskie inicjatywy, projekty, działania ukierunkowane na łączenie sektora biznesu z przedstawicielami branż kreatywnych.

Wydarzenie jest adresowane do przedstawicieli polskich firm, instytucji naukowych oraz administracji publicznej. Jest ono kluczowe z punktu widzenia zwiększenia udziału polskiego przemysłu w programie Horyzont 2020.

Jest to kolejna konferencja, która jest kontynuacją Okrągłego Stołu Przemysłu, rozpoczętego w 2016 r.

Wydarzenie ma na celu stworzenie ogólnopolskiego forum dyskusji, budowania świadomości oraz wymiany najlepszych praktyk w odniesieniu do skutecznego tworzenia i wdrażania strategii B+R w polskim przemyśle.

Więcej informacji o konferencji: http://www.strategiebplusr.pl/

 

ZGŁASZAJĄC SIĘ NA KONFERENCJĘ – PROSZĘ WYBRAĆ JEDNĄ Z DOSTĘPNYCH OPCJI (ustawiając przy niej “1”)

Rejestracja

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.