Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konferencja „Horyzont 2020 – wyzwania i szanse dla polskiej nauki” w Łodzi

Data i czas:
09/12/2014  09:30 - 16:00
Miejsce:
Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi
Sala:
---
Organizator
RPK Region Łódzki
Współorganizator
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Konferencje regionalne logo

MNISW logologo_uni-lodzlogo_ue_prog KPK logo 2

 

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE przy Uniwersytecie Łódzkim oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego mają zaszczyt zaprosić Państwa na wspólnie organizowaną konferencję pt. „Horyzont 2020 – wyzwania i szanse dla polskiej nauki”. Konferencja odbędzie się w dniu 9 grudnia 2014 r. w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi.

Celem konferencji jest przedstawienie Państwu możliwości finansowania badań i innowacji w Programie Ramowym Horyzont 2020, a także form wsparcia dla uczestników programu oferowanej ze strony MNiSW. Swoje doświadczenia z udziału w Horyzoncie 2020 zaprezentują osoby, które aplikowały o środki programu, wygrały i realizują projekty oraz eksperci Komisji Europejskiej, którzy oceniają wnioski.

Konferencja w Łodzi będzie ostatnią, zamykającą cykl 11 konferencji regionalnych poświęconych Programowi Ramowemu – Horyzont 2020, które zostały przeprowadzone w całej Polsce od października do grudnia 2014.

Serdecznie zapraszamy środowisko naukowe, przedsiębiorców, władze regionalne, instytucje otoczenia biznesu oraz wszystkie zainteresowane osoby do udziału w konferencji.

 

PROGRAM 9.12.2014r.

 

 UWAGA:

Wejście do muzeum od strony ulic: Milionowej i Piotrkowskiej.

Dla samochodów osobowych parking od strony ul. Milionowej.

Proszę kierować się na Kasy / Szatnie

Szczegóły w MAPIE DOJAZDU

 

Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.