Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Kariera naukowa z Horyzontem Europa

(Data i czas/Date & Time):
24/04/2023  10:00 - 16:00
(Miejsce/Location):
Hotel Marriott
(Organizator/Organizer):
KPK, NCBR

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE serdecznie zaprasza na wydarzenie z cyklu „Doskonałość naukowa – Kariera naukowa z Horyzontem Europa”, które odbędzie się 24 kwietnia 2023 r. w Hotelu Marriott w Warszawie, al. Jerozolimskie 65/79.

Spotkanie adresujemy do naukowców, którzy chcą skorzystać z możliwości, jakie oferuje Program Ramowy UE Horyzont Europa. Odpowiemy na pytania:

  • dlaczego warto świadomie budować międzynarodową ścieżkę kariery naukowej i jak się za to zabrać?
  • które instrumenty HE warto przy tym wziąć pod uwagę i co się z tym wiąże?

Organizatorem spotkania jest Krajowy Punkt Kontaktowy, którego eksperci przedstawią ofertę filaru I Horyzontu Europa: Excellent Science. Gościnnie wystąpią również przedstawiciele Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej oraz Uniwersytetu Warszawskiego.

W konferencji wezmą także udział zaproszeni przez Krajowy Punkt Kontaktowy prelegenci – laureaci grantów Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC), Działań Marii Skłodowskiej-Curie (MSCA) oraz koordynatorzy projektów finansowanych ze środków Komisji Europejskiej. Goście podzielą się doświadczeniami i opowiedzą o swoich drogach do sukcesu.

Możliwość osobistego spotkania z laureatami oraz ekspertami merytorycznymi będzie doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy na temat zarówno strategicznego podejścia do wyboru właściwych instrumentów z portfolio HE, jak i praktycznych aspektów aplikowania o granty z tego programu.

Program spotkania 

 

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.