Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Jak liczyć, żeby się nie przeliczyć, czyli kwestie finansowe w Horyzoncie 2020. Krok 1: Tworzenie kosztorysu projektowego

Data i czas:
14/11/2019  11:00 - 13:00
Miejsce:
Instytut Agrofizyki PAN
Sala:
B212
Organizator
RPK Region Wschodni

Będzie to pierwsze z cyklu spotkań warsztatowych poświęconych aspektom finansowym programu HORYZONT 2020. Najbliższe warsztaty poświęcimy omówieniu kwestii związanych z tworzeniem budżetu. Kolejne spotkanie będzie dotyczyło zasad ponoszenia wydatków oraz rozliczania projektów. Cykl zostanie zakończony indywidualnymi spotkaniami z ekspertami RPK Lublin dla tych z Państwa, którzy realizują już projekt/projekty w programie Horyzont 2020 bądź chcieliby skonsultować kosztorys własnych działań projektowych przed złożeniem wniosku aplikacyjnego.

Zaproszenie kierujemy do pracowników uczelni wyższych, instytutów badawczych, jak i przedsiębiorców oraz przedstawicieli innych instytucji, zainteresowanych złożeniem wniosku do programu Horyzont, lub przygotowujących się do tego.

W trakcie spotkania zostaną omówione następujące kwestie:

  • Zasady finansowania projektów w programie HORYZONT 2020;
  • Kategorie kosztów i warunki ich kwalifikowalności;
  • Metody szacowania kosztów personelu;
  • Tworzenie kosztorysu projektowego – tabela budżetowa.

Termin: 14 listopada 2019 r. (czwartek), w godz. 11:00-13:00

Miejsce: Instytut Agrofizyki PAN, Lublin, ul. Doświadczalna 4 (budynek „B”, sala nr 212)

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się pod adresem internetowym: http://www.rpklublin.pl/1377,14-listopada-2019-r. Zgłoszenia przyjmujemy do 13 listopada 2019 r.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednakże liczba miejsc jest ograniczona (maksymalnie 25). Decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy rejestrować się tylko w przypadku niezawodnego przybycia i apelujemy o nieblokowanie miejsc.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:

  • p. Sylwia Nowak, e-mail: s.nowak@ipan.lublin.pl, tel.: 81 744 50 61 w.118
  • p. Michał Marszałowicz, e-mail: m.marszalowicz@ipan.lublin.pl, tel.: 81 744 50 61 w.118

 

Serdecznie zapraszamy
Zespół RPK Lublin

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.