Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Horyzont Europa dla Biznesu

(Data i czas/Date & Time):
29/09/2021  10:00 - 13:30
(Miejsce/Location):
Spotkanie OnLine Horyzont Europa dla Biznesu
(Organizator/Organizer):
KPK, NCBR

 

Bez względu na to jaką firmę reprezentujesz, czy jest to ogromna korporacja, małe średnie przedsiębiorstwo czy start-up– program Horyzont Europa ma coś dla Ciebie!

Aby konkurować na światowych rynkach coraz bardziej definiowanych przez nowe technologie musimy postawić na innowację. Horyzont Europa oferuje cały wachlarz instrumentów, które pozwolą ją rozwijać i wdrażać. Program obejmuje cały cykl innowacji od pomysłu aż po rynek.

Sięgnij po przełomowe pomysły, które powstają w laboratoriach badawczych. Włącz się do międzynarodowej współpracy z instytucjami badawczymi i działami R&D wiodących graczy. Wychwyć nowe trendy i wykorzystaj je w swoich produktach.

Rozwijaj, testuj , wdrażaj z wielomilionowym wsparciem Komisji Europejskiej- Horyzont Europa to program o budżecie ponad 95 miliardów Euro.

Komercjalizuj produkty. Korzystaj z coachingu najbardziej doświadczonych, poznaj partnerów biznesowych i inwestorów , rozszerz działalność na nowe rynki.

Czy warto włączyć Horyzont Europa do strategii zarządzania innowacją w Twojej firmie? Zdecydowanie tak– dowiedz się więcej i poznaj pełną ofertę na organizowanym przez Krajowy Punkt Kontaktowy wydarzeniu Horyzont Europa dla Biznesu!

Przedstawimy „w pigułce” obszary, które mogą interesować przedsiębiorców. Będą z nami również przedstawiciele firm, które odniosły sukces w poprzednich latach, w ramach Horyzontu 2020.

Zapraszamy!

Wydarzenie będzie też transmitowane na żywo na kanale KPK na FB: https://www.facebook.com/KPK.Polska

Wydarzenie odbędzie się w formule online za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Link do spotkania otrzymacie Państwo po rejestracji.

Agenda

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.