Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Horizon 2020 Info Day on Societal Challenge 2 calls for proposals of 2020

Data i czas:
04/07/2019
Miejsce:
Charlemagne building
Organizator
Komisja Europejska

4 lipca br. w Brukseli odbędzie się międzynarodowy dzień informacyjny w obszarze 2. Wyzwania Społecznego (SC2) programu Horyzont 2020: „Bezpieczeństwo żywnościowe, zrównoważone rolnictwo i leśnictwo, badania mórz i wód śródlądowych oraz biogospodarka”,  poświęcony konkursom zaplanowanym na 2020 rok.

W trakcie wydarzenia Komisja Europejska zaprezentuje i omówi wszystkie tematy konkursowe na 2020 rok z obszaru 2. Wyzwania Społecznego. To również unikatowa możliwość dyskusji z przedstawicielami KE oraz dopytania o szczegółowe zagadnienia związane z tematami.

Motto promujące wydarzenie to: „Come and learn about the Societal Challenge 2 calls 2019 and get some practical information on how to successfully apply to the upcoming calls for proposals”.

Rejestracja na wydarzenie została już otwarta: https://ec.europa.eu/programmes/horizon2020/en/news/horizon-2020-info-day-societal-challenge-2-calls-proposals-2020

Rejestracja na dzień informacyjny jest bezpłatna i obowiązkowa. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje kolejność zgłoszeń. Rejestracja potrwa do 28 czerwca 2019 r. Koszty podróży i utrzymania powinny być pokrywane przez uczestników.

Wydarzeniem komplementarnym do dnia informacyjnego jest spotkanie brokerskie organizowane dzień wcześniej przez projekt BioHorizon (3 lipca 2019, Bruksela). Na oba wydarzenia obowiązuje oddzielna rejestracja: https://foodbrokerage2019.b2match.io/.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.