Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

H2020 Artificial Intelligence & Health

Data i czas:
16/09/2019
Miejsce:
The Research Council of Norway
Organizator
KPK PB UE

Rada ds. Badań Naukowych Norwegii i Instytut Francuski w Norwegii zapraszają na spotkanie brokerskie w ramach tematyki Horyzontu 2020 – sztuczna inteligencja i zdrowie. Spotkanie odbędzie się w Oslo 16 i 17 września 2019 roku. Organizatorzy zapraszają uczestników niezależnie od ich narodowości i sektora działalności.

To bezpłatne dwudniowe wydarzenie koncentruje się na sztucznej inteligencji w sektorze zdrowia. Jego celem jest zapewnienie zaproszonym ekspertom nowych możliwości współpracy w tej dziedzinie badań w ramach Horyzontu 2020. Zainteresowanych uczestnictwem obowiązuje REJESTRACJA  (otwarta do 10 września).

Program wydarzenia obejmuje wystąpienia francuskich i norweskich prelegentów, otwarte sesje dla zaprezentowania swojej pracy, a także spotkania bilateralne zapewniające możliwość nawiązania owocnej współpracy.

Zachęcamy do wzięcia udziału w ostatnim zaproszeniu do składania wniosków w ramach programu H2020 Health!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.