Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EuroNanoForum 2019 w Bukareszcie – powinieneś tam być!

Data i czas:
12/06/2019 - 14/06/2019
Miejsce:
Palace of Parlament
Organizator
Inny, IMT Bucharest

EuroNanoForum 2019 – 12-14 czerwca 2019, Bukareszt – powinieneś tam być!

EuroNanoForum  to największa w Europie konferencja networkingowa poświęcona nanotechnologiom i zaawansowanym materiałom, zaawansowanym systemom produkcji
i przetwarzania oraz biotechnologii.

Forum jest otwarte dla społeczności naukowej, przedstawicieli przemysłu, badań i innowacji oraz decydentów. Oferuje doskonałe możliwości do debaty na temat najnowszych badań i udanych wdrożeń przemysłowych w tej dziedzinie.
Wydarzeniu oprócz sesji plenarnych, dyskusji panelowych, warsztatów interaktywnych, wizyt w ośrodkach badawczych, towarzyszyć będzie wystawa poświęcona firmom, projektom unijnym, europejskim platformom technologicznym, klastrom UE związanym z tym obszarem.

9 edycja konferencji będzie podobnie jak i poprzednie wyjątkową okazją do wzmocnienia istniejących kontaktów, wymiany nowych pomysłów na projekty, budowy konsorcjów podczas organizowanej 14 czerwca imprezy brokerskiej.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, do zaprezentowania potencjału swojej jednostki, do znalezienia potencjalnych partnerów do projektu w ramach programu ramowego Horyzont 2020 i do zainicjowania międzynarodowej współpracy.

W tym celu należy się zarejestrować i stworzyć interesujący, przejrzysty profil, pokazując mocne strony jednostki i wskazując potencjalnych partnerów.

Strona internetowa konferencji:

https://www.euronanoforum2019.eu/

Rejestracja trwa do 31 maja.

Wydarzenie organizowane jest pod auspicjami prezydencji rumuńskiej w Unii Europejskiej,  wspierane jest przez Komisję Europejską. Projekt NMP TeAm wspiera również część networkingową wydarzenia.

Kontakt :

Dana Cristea ; dana.cristea@imt.ro

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.