Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Ekspert Komisji Europejskiej – Ty też możesz nim zostać

Data i czas:
13/06/2019  11:00 - 12:30
Miejsce:
Instytut Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk w Lublinie
Sala:
213 (budynek "B")
Organizator
RPK Region Wschodni

Biorąc udział w konkursach ogłaszanych przez Komisję Europejską, każdy wnioskodawca przystępuje do niezwykle zaciętej rywalizacji. Spośród nierzadko kilkuset nadesłanych pomysłów ma być wybranych zaledwie kilka a czasem tylko jeden, taki który będzie najlepszy nie tylko pod względem naukowym ale też zostanie najlepiej zaprezentowany we wniosku. Oceny dokonuje grono ekspertów wybieranych spośród kandydatur zgłoszonych do bazy KE. Baza jest wciąż otwarta i można się do niej dopisać.

Celem szkolenia będzie przybliżenie pracy eksperta. Uczestnicy spotkania dowiedzą się jak zgłosić swoją kandydaturę korzystając z profilu na stronie Funding&Tender Opportunities. Zaprezentowane będą również kryteria wyboru ekspertów oraz przebieg procesu oceny wniosków.

Termin: 13 czerwca 2019 r. (czwartek), w godz. 11:00-12:30

Miejsce: Instytut Agrofizyki PAN, Lublin, ul. Doświadczalna 4 (budynek „B”, sala nr 213)

 

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest pod adresem internetowym http://www.rpklublin.pl/1338,13-czerwca-2019-r. Zgłoszenia przyjmujemy do 12 czerwca 2019 r.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, jednakże liczba miejsc jest ograniczona (maksymalnie 25). Decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy rejestrować się tylko w przypadku niezawodnego przybycia i apelujemy o nieblokowanie miejsc.

 

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:

  • p. Sylwia Nowak, e-mail: s.nowak@ipan.lublin.pl, tel.: 81 744 50 61 w.118
  • p. Michał Marszałowicz, e-mail: m.marszalowicz@ipan.lublin.pl, tel.: 81 744 50 61 w.118

 

Serdecznie zapraszamy
Zespół RPK Lublin

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.