Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EIT – oferta edukacyjna dla uczelni, studentów i profesjonalistów


Zapraszamy na spotkania informacyjne dedykowane Europejskiemu Instytutowi Innowacji i Technologii EIT, które odbędzie się 18 maja 2022 r o godzinie 10.30. W czasie spotkania opowiemy o ofercie Wspólnot Wiedzy i Innowacji KIC w obszarze edukacji. Zaproszeni goście przedstawią  szczegółowo możliwości edukacyjne wybranych wspólnot dla uczelni, studentów, a także profesjonalistów, odpowiedzą też na wszystkie pytania. Wydarzenie online.

Gośćmi wydarzenia będą przedstawiciele wspólnot EIT KIC:

  • EIT Climate-KIC
  • EIT Health
  • EIT RawMaterials
  • EIT Urban Mobility
  • EIT Manufacturing

AGENDA

Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT) to sieć ogólnoeuropejskich partnerstw innowatorów, instytucji naukowych, przedsiębiorców oraz firm działających w celu poszukiwania rozwiązań dla globalnych problemów. EIT działa poprzez Wspólnoty Wiedzy i Innowacji (KIC), które pracują w ośmiu obszarach tematycznych, skupionych wokół najważniejszych globalnych wyzwań. Aktualnie w Europie funkcjonuje 8 takich wspólnot: EIT ClimateEIT DigitalEIT InnoenergyEIT HealthEIT Raw MaterialsEIT FoodEIT Manufacturing i EIT Urban Mobility. Poszczególne wspólnoty realizują działanie w trzech filarach: edukacji, innowacji i przedsiębiorczości.

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.