Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EIT Health dla startupów i przedsiębiorców z obszaru innowacyjnej medycyny i opieki zdrowotnej

(Data i czas/Date & Time):
23/04/2021  10:00 - 12:00
(Miejsce/Location):
On-line
Sala:
Platforma ClickMeeting
(Organizator/Organizer):
Biuro NCBR w Brukseli/BSP

Biuro NCBR w Brukseli – Business & Science Poland (BSP)  we współpracy z EIT Health / Europejski Instytut Innowacji Technologii  (EIT) mają przyjemność zaprosić  na  spotkanie online, które odbędzie się w piątek 23 kwietnia 2021 r.

 

EIT Health to jedna z największych międzynarodowych organizacji, która zajmuje się edukacją, akceleracją i wdrażaniem innowacji dotyczących opieki medycznej w Europie. EIT Health działa w ramach Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii  wspieranego przez Unię Europejską.

Organizacja szeroko promuje przedsiębiorczość i wprowadza innowacje w obszarach zdrowego życia i aktywnego starzenia się, z nadrzędnym celem poprawy jakości życia i opieki zdrowotnej w Europie.

Agenda

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do szczegółowego zapoznania się z programami wsparcia dla doktorów, przedstawicieli sektora MŚP i startupów, którzy chcą rozwijać swoje innowacyjne pomysły z obszaru medycyny, technologii medycznych, biotechnologii, nauk o życiu  i aktywnego starzenia.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu wszystkich zainteresowanych działających w branży medycznej, którzy poszukują sposobów na rozwój swojego startupu lub komercjalizację innowacyjnych rozwiązań.

Na koniec spotkania przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi z prelegentami.

Rejestracja

W razie pytań zapraszam do kontaktu: marta.krutel@ncbr.gov.pl

Serdecznie zapraszamy !

Biuro NCBR w Brukseli – Business & Science Poland

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.