Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dzień Obserwacji Ziemi

(Data i czas/Date & Time):
15/09/2021  10:00 - 12:30
(Miejsce/Location):
Spotkanie OnLine Dzień Obserwacji Ziemi
(Organizator/Organizer):
KPK, NCBR

15 września 2021 r. Krajowy Punkt Kontaktowy w NCBR organizuje Dzień Obserwacji Ziemi. W ramach wydarzenia przedstawimy możliwości finansowania projektów B+R+I w dziedzinie Obserwacji Ziemi (Earth Observation – EO) z programów Copernicus, ESA i Horyzont Europa. Poza prezentacją zasad uczestnictwa i zakresem tematycznym najbliższych konkursów i przetargów, będziecie mieli Państwo okazję poznać doświadczenia firmy realizującej projekty EO w programach Copernicus i Horyzont 2020.

W dziedzinie Obserwacji Ziemi mieści się zarówno rozwijanie innowacyjnych technologii, które służą pozyskiwaniu danych jak i same ich wykorzystywanie. Dane te znajdują bowiem szerokie zastosowanie w wielu obszarach naszego codziennego życia od monitorowania zmian klimatycznych, poziomu zanieczyszczenia powietrza, poprzez precyzyjne rolnictwo czy zarządzanie kryzysowe.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniu zachęcając do zapoznania się z szeroką ofertą konkursową!

AGENDA

PREZENTACJE:

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.