Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dzień Informacyjny Programu Horyzont Europa: „Jak pokierować swoją karierą naukową i wykorzystać możliwości Horyzontu Europa”

(Data i czas/Date & Time):
23/04/2024  09:30 - 14:30
(Miejsce/Location):
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (Stara Kotłownia, sala 102)

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Północna zaprasza do Olsztyna na Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, gdzie 23 kwietnia 2024 (wtorek) w godzinach 9.30-14.30 odbędzie się spotkanie pt.: „Jak pokierować swoją karierą naukową i wykorzystać możliwości Horyzontu Europa”.

Będzie to spotkanie stacjonarne z ekspertami KPK i HPK Polska Północna a także praktykami realizującymi granty. Przybliżymy Państwu szereg zagadnień m.in o możliwościach rozwoju kariery naukowej, o tym, jak zostać ekspertem KE i jakie korzyści ta rola może przynieść dla Państwa kariery. Podczas spotkania przedstawimy również możliwości uczestnictwa w projektach wideningowych, które umożliwiają szerszy udział polskich jednostek w Horyzoncie Europa. Nasi goście realizujący granty w programie Horyzont Europa przedstawią pokrótce ich specyfikę oraz podzielą się  bezcennymi wskazówkami jak odnieść sukces w aplikowaniu.

Wydarzenie jest częścią ogólnopolskiej kampanii „Regiony na Horyzoncie”, której celem jest zaprezentowanie bogatej oferty wsparcia świadczonego w regionach przez Horyzontalne Punkty Kontaktowe, pokazanie sukcesów jednostek z danego regionu w Horyzoncie Europa oraz zachęcenie lokalnych środowisk do intensyfikacji zaangażowania w HE.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rejestracja. Prosimy o uzupełnienie i przesłanie formularza rejestracyjnego znajdującego się pod linkiem:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=eteLJbt720SFXQgzq4E8G7bGD9qG-HRHtVNlFDuYcQNUQk0wQk9DNkc2NkgxRExLSkhEVDQ1OFpYVC4u

W razie problemów z rejestracją prosimy o przesłanie danych kontaktowych (imię i nazwisko, Instytucja, adres e-mail i telefon) bezpośrednio na adres hpk@uwm.edu.pl. Do osób zarejestrowanych zostanie wysłana wiadomość mailowa z potwierdzeniem rejestracji.

Serdecznie zapraszamy do zapisów.

Szczegółowy program spotkania dostępny jest w załączniku.

Program Infoday Olsztyn_2024_04_23_nowy

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.