Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dzień Informacyjny klastra 3

(Data i czas/Date & Time):
22/06/2023  09:30 - 16:00
(Miejsce/Location):
Hotel Marriott
(Organizator/Organizer):
KPK SECURITY

Dział Krajowego Punktu Kontaktowego organizuje Dzień Informacyjny, dedykowany bieżącemu konkursowi w klastrze 3 – Bezpieczeństwo Cywilne na rzecz Społeczeństwa. Spotkanie odbędzie się w dniu 22 czerwca 2023 r. w hotelu Marriott w Warszawie.

Podczas wydarzenia eksperci z Komisji Europejskiej zaprezentują założenia oraz zakres tematyczny konkursu w klastrze 3 , jak również podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem na temat aplikowania do konkursów w ramach Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego – Internal Security Fund (ISF).

Przedstawiciel Ministerstwa Obrony Narodowej przedstawi informacje dotyczące konkursu w ramach Europejskiego Funduszu Obronnego (EDF) , który zostanie ogłoszony pod koniec czerwca br.

Do udziału w wydarzeniu, jako prelegenci, zostali zaproszeni również przedstawiciele polskich instytucji, którzy posiadają praktyczne doświadczenia w aplikowaniu o wnioski projektowe w programach HE, ISF oraz EDF.

Konkurs 2023 zostanie ogłoszony 29 czerwca br., z terminem składania wniosków na 23 listopada br.

Budżet konkursu wynosi 186,60 mln EUR.

AGENDA

Zachęcamy do aktywnego udziału!

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.