Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dzień Informacyjny EIT


Już 27 października 2021 zapraszamy na Dzień Informacyjny EIT, w czasie którego opowiemy o celach i planach Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii w Polsce oraz w Europie, przedstawimy szczegółowo oferty wybranych Wspólnot, odpowiemy też na wszystkie pytania.

Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT) to sieć ogólnoeuropejskich partnerstw innowatorów, instytucji naukowych, przedsiębiorców oraz firm działających w celu poszukiwania rozwiązań dla globalnych problemów. EIT działa poprzez Wspólnoty Wiedzy i Innowacji (KIC), które pracują w ośmiu obszarach tematycznych, skupionych wokół najważniejszych globalnych wyzwań. Aktualnie w Europie funkcjonuje 8 takich wspólnot: EIT Climate, EIT Digital, EIT InnoEnergy, EIT Health, EIT RawMaterials, EIT Food, EIT Manufacturing i EIT Urban Mobility. Poszczególne wspólnoty realizują działanie w trzech filarach: edukacji, innowacji i przedsiębiorczości.

Gośćmi wydarzenia będą:

  • Adam Rottenbacher, COO EIT (wystąpienie w języku angielskim)
  • Marta Tarnogrodzka, Ministerstwo Edukacji i Nauki
  • Mikołaj Gurdała, EIT Health
  • Dr Justyna Kulawik-Dutkowska, EIT Food
  • Christo Balinow, EIT Innoenergy
  • Joanna Sabat, EIT Climate – KIC

Agenda spotkania

Zapraszamy!

 

Rejestracja

Bilet zwykły Ilość:

Aby zapisać się na to wydarzenie prosimy się zalogować, jeśli nie masz jeszcze konta: załóż konto.
Zakładanie konta / rejestracja - pomoc.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.