Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dzień Informacyjny EIT


Już 27 października 2021 zapraszamy na Dzień Informacyjny EIT, w czasie którego opowiemy o celach i planach Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii w Polsce oraz w Europie, przedstawimy szczegółowo oferty wybranych Wspólnot, odpowiemy też na wszystkie pytania.

Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT) to sieć ogólnoeuropejskich partnerstw innowatorów, instytucji naukowych, przedsiębiorców oraz firm działających w celu poszukiwania rozwiązań dla globalnych problemów. EIT działa poprzez Wspólnoty Wiedzy i Innowacji (KIC), które pracują w ośmiu obszarach tematycznych, skupionych wokół najważniejszych globalnych wyzwań. Aktualnie w Europie funkcjonuje 8 takich wspólnot: EIT Climate, EIT Digital, EIT InnoEnergy, EIT Health, EIT RawMaterials, EIT Food, EIT Manufacturing i EIT Urban Mobility. Poszczególne wspólnoty realizują działanie w trzech filarach: edukacji, innowacji i przedsiębiorczości.

Gośćmi wydarzenia będą:

  • Adam Rottenbacher, COO EIT (wystąpienie w języku angielskim)
  • Marta Tarnogrodzka, Ministerstwo Edukacji i Nauki
  • Mikołaj Gurdała, EIT Health
  • Dr Justyna Kulawik-Dutkowska, EIT Food
  • Christo Balinow, EIT Innoenergy
  • Joanna Sabat, EIT Climate – KIC

Agenda spotkania

Zapis spotkania dostępny jest na profilu FB KPK.

 

Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.