Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

CBE JU: Twoja szansa na sukces w biogospodarce

(Data i czas/Date & Time):
14/03/2024  11:00 - 14:15
(Miejsce/Location):
Spotkanie OnLine
(Organizator/Organizer):
KPK/NCBR

Zapraszamy do udziału w krajowym dniu informacyjnym dotyczącym tegorocznego konkursu partnerstwa Circular Bio-based Europe Joint Undertaking.

Wydarzenie odbędzie się online na platformie ClickMeeting,  14 marca 2024, w godzinach: 11:00-14:15. To wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach finansowania innowacyjnych projektów z zakresu zrównoważonej biogospodarki w ramach programu pracy CBE JU na rok 2024.

Podczas krajowego dnia informacyjnego partnerstwa CBE JU będą mieli Państwo okazję:

  • poznać szczegóły i warunki konkursu 2024,
  • wysłuchać prezentacji i porad ekspertów z CBE JU oraz zadać pytania i rozwiać wątpliwości dotyczące udziału w konkursie,
  • zapoznać się z przykładami polskiego uczestnictwa w projektach finansowanych w ramach partnerstwa,
  • uzyskać informacje na temat Krajowego Hubu Biogospodarki,
  • dowiedzieć się, jak znaleźć partnerów do projektu.

Pierwsza część naszego wydarzenia odbędzie się w języku angielskim, o konkursie i partnerstwie opowiedzą Państwu przedstawiciele CBE JU i BIC. W drugiej części wydarzenia nasi polscy goście przedstawią Państwu sukcesy w konkursach CBE JU i jego poprzednika – BBI JU a także przedstawią krajowy Hub Biogospodarki.

CBE JU to partnerstwo instytucjonalne w ramach Horyzontu Europa, mające na celu przyspieszenie rozwoju biogospodarki w Europie. Partnerstwo dofinansowuje projekty, które przyczyniają się m.in. do poprawy efektywności wykorzystania zasobów pochodzenia biologicznego, zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych i odejścia od paliw kopalnych na rzecz surowców odnawialnych.

CBE JU jako partnerstwo publiczno-prywatne ma silne umocowanie biznesowe – do udziału  w dniu informacyjnym szczególnie zapraszamy przedsiębiorstwa zainteresowane rozwojem innowacyjnych rozwiązań w zakresie biogospodarki.

Wydarzenie jest bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja.

Agenda

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.