Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

ABC przygotowania wniosku projektowego w Horyzoncie Europa część merytoryczna B

(Data i czas/Date & Time):
16/03/2023  10:00 - 14:30
(Miejsce/Location):
Spotkanie OnLine
(Organizator/Organizer):
KPK, NCBR

Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza na  szkolenie on-line 16 marca  br. w godzinach 10:00-14:30 „ABC przygotowania wniosku projektowego w Horyzoncie Europa część merytoryczna B (Project proposal – Technical description (Part B)”.

 Szkolenie skierowane jest do osób zamierzających złożyć wniosek projektowy w Horyzoncie Europa zwłaszcza w Klastrach tematycznych II Filaru Horyzontu Europa.

Tematem spotkania będą projekty typu:

  • Research and innovation actions (RIA) – projekty badawczo-innowacyjne,
  • Innovation actions (IA) – projekty innowacyjne,
  • Coordination and support actions (CSA) – projekty wspierające.

Projekty  RIA, IA i CSA występują przede wszystkim  w drugim filarze Horyzontu Europa: Globalne wyzwania i europejska konkurencyjność przemysłowa – Klastry tematyczne, w Misjach jak również w Szerszym uczestnictwie i wzmacnianiu Europejskiej Przestrzeni Badawczej oraz w Euratomie.

Omówimy na co należy zwrócić uwagę przygotowując wniosek projektowy – część B. Na portalu Funding & tender opportunities w zakładce Jak uczestniczyć  Komisja Europejska zamieściła przykłady standardowych szablonów:

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.