Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Wsparcie prawne i księgowe dla start-upów rolno-spożywczych z Europy Wschodniej i Południowej

Ten wpis jest ważny do 30 września 2020

Czy masz problemy z finansowaniem wydatków prawnych i księgowych swojego start-upu rolno-spożywczego? EIT Food pomaga błyskotliwym młodym firmom z Europy Wschodniej i Południowej przyspieszyć ich rozwój.

Wsparcie prawne i księgowe to dotacja w wysokości nawet 2500 euro dla przedsiębiorców na pokrycie kosztów założenia firmy, ochrony własności intelektualnej, księgowości i innych.

Termin składania wniosków do programu upływa 30 września 2020 r., a nowe wnioski będą oceniane co dwa miesiące. Zachęcamy do składania wniosków jak najwcześniej ze względu na ograniczoną liczbę dotacji.

Więcej informacji na temat dotacji, kwalifikujących się do nich krajów i regionów oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na  stronie EIT Food.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z liderką projektu Yulią Bodnar, RIS Startup Support Manager (yulia.bodnar@eitfood.eu).

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.