Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.
Fot. Free-Photos/Pixabay.com

Wrześniowe wydarzenia dotyczące projektów badawczych w branży Space

Polecamy Państwa uwadze najbliższe wydarzenia dotyczące inicjowania projektów B+R w obszarze technologii kosmicznych.

8 września 2022 r. w godzinach 10:00-12:00 odbędzie się wydarzenie online „Innovate for Aerospace: R&D&I in Aerospace” organizowane przez firmę ZENIT GmbH dotyczące finansowania projektów B+R w branży aerospace, w szczególności z udziałem partnerów z Niemiec, Czech i Polski. Ponadto 8 i 9 września zaplanowane są indywidualne spotkania B2B online. Szczegółowa agenda oraz link do rejestracji znajduje się na stronie wydarzenia.

Ponadto zapraszamy na spotkanie organizowane przez Innovate UK KTN Global Alliance oraz the Foreign, Commonwealth Development Office (FCDO) / UK Science & Innovation Network, które odbędzie się online 20 września 2022 r. Spotkanie będzie dotyczyć możliwości nawiązania współpracy z podmiotami brytyjskimi w projektach badawczych z obszaru technologii kosmicznych w związku z nadchodzącym konkursem organizowanym przez agencję EUSPA w ramach Programu Ramowego Horyzont Europa. Program wydarzenia obejmuje również sesję pitchingową. Szczegółowa agenda oraz link do rejestracji znajduje się na stronie wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.