Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Wiosna z Horyzontem 2020 – zapraszamy na nasze wirtualne wydarzenie

  • Opublikowano: 23 marca 2020
  • Autor: redakcja

Szanowni Państwo,

W związku z bieżącą sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa postanowiliśmy zmienić formułę trzeciej, ostatniej edycji naszego Dnia z Horyzontem 2020. W trosce o Państwa i nasze zdrowie, zamiast tradycyjnego spotkania, proponujemy wirtualną kampanię informacyjną Wiosna z Horyzontem 2020.

Począwszy od 25 marca, codziennie publikujemy filmy z wystąpieniami naszych prelegentów.  Bezpośrednio po prezentacjach umożliwiamy Państwu czat z prelegentami, podczas którego macie możliwość zadawania im pytań.

Od poniedziałku 30 marca rusza seria nagrań, w których eksperci KPK opowiedzą o konkursach w obszarach MSCA, ERC, Energia, Inicjatywa Leków Innowacyjnych (IMI2), a także o  dodatkowym konkursie European Green Deal, gdzie konsorcja będą mogły zajmować się działaniami mającymi do 2050 r. uczynić z Europy pierwszy neutralny dla klimatu kontynent, stymulując gospodarkę, poprawiając stan zdrowia i jakość życia obywateli.

W kolejnym tygodniu czeka na Państwa:

Nagrania będą publikowane codziennie o godz. 10:00. Następnie  udostępniony będzie specjalny czat, na którym będziecie Państwo mogli zadawać pytania ekspertom KPK. Link do czatu uczestnicy zarejestrowani na wydarzenie otrzymają mailem.

O terminach publikacji kolejnych nagrań będziemy informować za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, a także w kanałach MNiSW i NCBR. Dlatego zachęcamy do śledzenia naszych kanałów na Twitterze i Facebooku.

Mamy nadzieję, że taka forma przekazu spotka się z Państwa pozytywnym przyjęciem i pozwoli nam dotrzeć z aktualnymi informacjami do szerokiego kręgu odbiorców.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.