Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium: Możliwości rozwoju infrastruktur badawczych w programie Horyzont 2020

Infrastruktura badawcza to różnego typu laboratoria, obserwatoria, banki danych, specjalistyczne archiwa, biblioteki lub zbiory, statki i samoloty badawcze, a także infrastruktura informatyczna (e-infrastruktura). Budowa i działanie infrastruktur to przedsięwzięcia kosztowne, a prace nad ich powstaniem wymagają szerokiej wiedzy specjalistycznej. Dlatego też granty Horyzontu 2020 służyć mają rozwojowi i jak najlepszemu wykorzystaniu infrastruktur badawczych w Europie, m.in. budowie nowych infrastruktur o ogólnoeuropejskim znaczeniu, służących wszystkim dziedzinom nauki i techniki.

Webinarium zostanie zorganizowane 13 grudnia 2018 r. w godz. 11:00-12:00 w ramach projektu EaP Plus.

Ekspert KPK PB UE, Rafał Duczmal, omówi nadchodzące konkursy zawarte w Programie Pracy na lata 2018-2020. Spotkanie zostanie poprowadzone w języku angielskim, udział jest bezpłatny dla wszystkich uczestników. Po głównej prezentacji przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi.

Dołącz do webinarium przez: link.

Więcej informacji: na stronie projektu EaP Plus: Webinar 5 – Opportunities for developing Research Infrastructures in H2020

Serdecznie zapraszamy!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.