Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinaria do tematów 17. konkursu Inicjatywy Leków Innowacyjnych

Trwa rejestracja uczestników seminariów internetowych dotyczących konkursu 17, które wkrótce ogłosi Inicjatywa Leków Innowacyjnych (IMI2 Call 17). Pięć webinariów odbędzie się między 23 a 31 stycznia 2019. Webinaria dotyczą trzech tematów, zasad i procedur IMI oraz webinarium specjalne – dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).

Informacja i rejestracja dostępne są na stronie IMI2.

Planowany termin otwarcia konkursu – 22 stycznia 2019 r., planowane zamknięcie pierwszego etapu – 25 kwietnia 2019 r.

Proponowane tematy:

  • Optymalizacja leczenia otyłości w przyszłości
  • Biblioteka chemogenomiki otwartego dostępu i sondy chemiczne dla genomu lekowego
  • Inteligentne przewidywanie i identyfikacja zagrożeń dla środowiska stwarzanych przez produkty lecznicze stosowane u ludzi.

Projekty tekstów są dostępne na stronie IMI Future Topics. Są tam również wstępne informacje na tematy przyszłych konkursów (Call 18 i późniejsze) w dziedzinach neurologii, immunologii, kontroli zakażeń, bezpieczeństwa translacyjnego, Big Data, zdrowia cyfrowego, badań klinicznych i badań regulacyjnych, onkologii, zaawansowanych terapii i innych.

Dlaczego warto aplikować?

Zaproszenia do składania wniosków w ramach IMI stanowią doskonałą okazję dla naukowców do udziału w przełomowych projektach współpracy, których celem jest osiągnięcie wymiernych korzyści dla pacjentów. Naukowcy ze środowisk akademickich, przemysłu, MŚP, średnich przedsiębiorstw, szpitali i organizacji pacjentów są zachęcani do udziału w naszych projektach. Nasza strona z historiami sukcesu oferuje wgląd w to, co mogą osiągnąć projekty IMI, a także zawiera referencje od uczestników projektu.

Wszystkie informacje dotyczące przyszłych tematów IMI Call mają charakter orientacyjny i mogą ulec zmianie. Ostateczne informacje na temat przyszłych zaproszeń do składania wniosków w ramach IMI będą przekazywane po zatwierdzeniu przez Radę Zarządzającą IMI.

Pytania proszę kierować na adres anna.dziubczynska-pytko@kpk.gov.pl lub/i bezpośrednio do IMI: applicants@imi.europa.eu

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.