Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.
Fot. Flickr.com

V4 Innovators in Israel Training Program – wygraj dwutygodniowe szkolenie dla start-upów w Izraelu

  • Opublikowano: 7 lutego 2020
  • Autor: redakcja

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości bierze udział w w organizacji wyjazdu studyjnego do Izraela dla start-upów z krajów Grupy Wyszehradzkiej „V4 Innovators in Israel Training Program”.  Wyjazd studyjny skierowany jest do start-upów i firm obecnych na rynku co najmniej 5 lat. Nabór wniosków trwa do 14 lutego 2020 r.

Konkurs jest skierowany do firm z następujących branż:

  • ICT,
  • Biotechnologia lub ochrona zdrowia,
  • FinTech – technologie dla sektora finansowego,
  • Cyberbezpieczeństwo, cybernetyka, sztuczna inteligencja

Celem projektu jest wsparcie start-upów oraz pracowników inkubatorów z krajów Grupy Wyszehradzkiej w ocenie potencjału rynkowego ich innowacyjnych pomysłów – lub rozwiązań, produktów, usług – i dostarczenie praktycznych narzędzi do prowadzenia innowacyjnego biznesu.

Zwycięzcy konkursu będą mogli skorzystać z bezpłatnego 2-tygodniowego szkolenia przygotowanego specjalnie dla podmiotów z wymienionych wyżej branż, które odbędzie się w Izraelu w maju 2020 r.  Organizator pokrywa wszystkie koszty związane z pobytem (przelot, zakwaterowanie, wyżywienie).

Nabór wniosków prowadzony jest przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki w terminie do 14 lutego 2020 r. Wnioski można nadsyłać na adres:  visegradfund@visegradfund.org.

Więcej informacji udziela p. Monika Fiszer (tel. 0-22 432 8703, mail: monika_fiszer@parp.gov.pl) oraz na stronie PARP.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.