Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

V Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w Polsce „SOSEXPO” 2016”

W dniach 17-18 lutego 2016 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się V Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w Polsce SOSEXPO 2016.

Forum jest ważnym miejscem promowania najnowszych technologii, rozwiązań i tendencji w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami. Jest też okazją do spotkań przedstawicieli samorządów z producentami, dystrybutorami, dostawcami techniki i technologii komunalnej.

W SOSEXPO 2016 udział wezmą przedstawiciele administracji samorządowej, administracji rządowej, instytucji publicznych, środowisk przemysłowych i biznesowych, instytutów badawczo-naukowych a także zakładów gospodarujących odpadami oraz przedsiębiorstw gospodarki komunalnej.

W trakcie V Międzynarodowego Forum Gospodarki Odpadami w Polsce SOSEXPO 2016 zaplanowano prezentacje ekspertów Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE. Będzie również możliwość bezpłatnych konsultacji dla wszystkich zainteresowanych udziałem w programie Horyzont 2020.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.