Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Université des Antilles oferuje stanowisko ERA Chair do złożenia projektu

Laboratorium Matematyki, Informatyki i Zastosowań na Université des Antilles (Gwadelupa)  (Laboratoire de Mathématiques, Informatique et Applications – LAMIA) poszukuje naukowca poziomu R3 lub R4 w dziedzinie matematyki stosowanej na stanowisko ERA Chair do złożenia projektu ERA Chairs w ramach programu Horyzont Europa.

Osoba na stanowisku ERA Chair musi mieć solidne doświadczenie naukowe związane z kwestiami środowiskowymi i klimatycznymi. Pożądane są umiejętności w następujących narzędziach: Modelowanie, Optymalizacja, Analiza Numeryczna, Uczenie się Maszynowe.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o bezpośredni kontakt z dr Gisèle Mophou, wicerektor ds. badań na Université des Antilles (Gwadelupa): gisele.mophou@univ-antilles.fr lub gisele.mophou@gmail.com z kopią dla Solène Chevalier, Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE we Francji: solene.chevalier@recherche.gouv.fr

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.