Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Szkolenie: Raportowanie i audyt w projektach Horyzont 2020

Szkolenie prowadzone przez ekspertów Komisji Europejskiej – 16 października 2019

Odbywa się w ramach „Communication Campaign” prowadzonej przez Komisję Europejską w różnych krajach. Jest to trzecie już szkolenie tego typu odbywające się w Polsce, poprzednie miały miejsce w październiku 2015 i w listopadzie 2017. Oba były poświęcone omówieniu i wyjaśnieniu zasad związanych z finansowaniem i rozliczaniem projektów H2020. Tematyka obecnego szkolenia będzie skupiała się na raportowaniu finansowym i audycie.

Adresatem są przede wszystkim służby finansowo-administracyjne zajmujące się zarządzaniem i rozliczaniem projektów z instytucji aktywnych w Programach Ramowych. Akcja ma służyć rozpowszechnianiu informacji o zasadach raportowania kosztów projektu, a co za tym idzie minimalizowaniu ilości błędów popełnianych przez beneficjentów. Szczególna uwaga zostanie zwrócona na omówienie prawidłowego sprawozdawania kosztów wynagrodzeń, jako że ta kategoria wywołuje zazwyczaj najwięcej pytań i wątpliwości beneficjentów.

Miejsce szkolenia – Uniwersytet Warszawski, dawny budynek biblioteki, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.

Szkolenia będzie przeprowadzone w języku angielskim, nie będzie zapewnione tłumaczenie na język polski.

Rejestracja na szkolenie i wstępna agenda: http://www.kpk.gov.pl/wydarzenia/raportowanie-i-audyt-w-projektach-horyzont-2020

ZAPRASZAMY!!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.