Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

System składania wniosków w konkursie ERC Consolidator Grant otwarty

26 listopada br. został otwarty elektroniczny system przygotowywania i składania wniosków do otwartego konkursu na granty Europejskiej Rady ds. Badań – ERC Consolidator Grant.

Europejska Rada ds. Badań Naukowych (European Research Council – ERC) ogłosiła konkurs na ERC Consolidator Grant 24 października 2019 r. Możliwość składania wniosków w portalu Funding&Tender Opportunities była opóźniona ze względów technicznych, jednak wszystkie niezbędne dokumenty konkursowe były dostępne, a ERC zapewnia, że termin naboru nie zostanie wydłużony.

O grant mogą aplikować osoby, które są 7-12 lat po uzyskaniu stopnia doktora. Dofinansowanie w wysokości do 2 mln euro może zostać przyznane na maksymalnie 5 lat.

Termin składania wniosków upływa 4 lutego 2020 r.

Opis grantu w języku polskim znajduje się na naszej stronie internetowej. Dokumentacja konkursowa ERC-2020-COG oraz elektroniczny system składania wniosków znajdują się na stronie konkursu w serwisie Komisji Europejskiej.

Osoby zainteresowane aplikowaniem zapraszamy na bezpłatne konsultacje do KPK i na warsztaty.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.