Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Spotkanie brokerskie z obszaru Zdrowie – prezentacje i baza ofert współpracy

Ponad 300 uczestników z 31 krajów wzięło udział w międzynarodowym spotkaniu brokerskim Horizon 2020 Health Partnering Day 2019 dedykowanym ostatnim konkursom w obszarze Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan. W trakcie wydarzenia odbyło się ponad 1000 umówionych wcześniej spotkań bilateralnych, które zostały uzupełnione licznymi spotkaniami umówionymi spontanicznie. Wydarzenie odbyło się 4 lipca 2019 r. w Brukseli, a jego organizatorzy to projekt HNN2.0 i sieć EEN.

Profile uczestników spotkania (Participants) wraz z ofertami współpracy (Marketplace) oraz krótkie prezentacje z pomysłami projektowymi (Flash presentation) są już dostępne na stronie internetowej wydarzenia.

Celem tego wydarzenia było umożliwienie uczestnikom nawiązania współpracy i omówienie potencjalnych planów wspólnego wnioskowania o projekty badawcze w konkursach na 2020 rok w obszarze Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan (otwarcie naboru wniosków w lipcu i listopadzie br. – terminy składania wniosków 24 września br. oraz kwiecień 2020).

Celem tego wydarzenia było umożliwienie uczestnikom nawiązania współpracy i omówienie potencjalnych planów wspólnego wnioskowania o projekty badawcze w konkursach na 2020 rok w obszarze Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan (otwarcie naboru wniosków w lipcu i listopadzie br.)

  1. Better Health and care
  2. Digital transformation in health and care
  3. Trusted digital solutions

Natomiast 3 lipca Komisja Europejska zorganizowała dzień informacyjny poświęcony powyższym konkursom. Nagrania wideo oraz prezentacje zostały już udostępnione na stronie internetowej Komisji Europejskiej.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z udostępnionymi materiałami, profilami uczestników i bezpośredniego kontaktu z zainteresowanymi.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.