Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Spotkanie brokerskie w obszarze NMBP

Enterprise Europe Network organizuje EU Brokerage Event on KET in Horizon 2020. Wydarzenie odbędzie się w Mainz, 7 czerwca 2018 r. To wyjątkowa okazja, aby przedstawić, omówić i rozwijać nowe koncepcje projektów na arenie międzynarodowej, jak również szansa na wypromowanie swojej jednostki.

Wydarzenie poświęcone jest kluczowym technologiom wspomagającym w obszarze Nanotechnologie, zaawansowane materiały, zaawansowane systemy produkcji i przetwarzania, biotechnologia (NMBP) i będzie ukierunkowane na nadchodzące konkursy w następujących obszarach tematycznych:

Nanotechnologies and Advanced Materials

  • Biotechnologies
  • Advanced manufacturing and processing
  • Energy efficiency in Buildings (PPP EeB)
  • Factories of the Future (PPP FoF)
  • Sustainable process industries (PPP SPIRE)
  • Open Innnovation Test Beds (OITB)

Celem wydarzenia jest przedstawienie  tematów programu prac NMBP na lata 2018-2020 programu ramowego w zakresie badań i innowacji Horyzont 2020. Uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoje własne koncepcje projektowe i spotkać się z przedstawicielami firm/MŚP, uniwersytetami i organizacjami badawczymi w celu wymiany pomysłów podczas wcześniej ustalonych spotkań, w celu umożliwienia przyszłej współpracy i zainicjowania projektów europejskich.

Spotkanie jest wspierane przez przedstawicieli Krajowych Punktów Kontaktowych i  Enterprise Europe Network.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w warsztatach i spotkaniach B2B.

Uczestnictwo jest bezpłatne, ale rejestracja jest obowiązkowa, ponieważ liczba uczestników jest ograniczona.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.