Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Spotkanie brokerskie ICTurkey 2019: masz ciekawy projekt? Organizatorzy sfinansują Twój udział

  • Opublikowano: 18 kwietnia 2019
  • Autor: redakcja

Turecka Rada ds. Badań Naukowych i Technologicznych (TUBITAK) przy wsparciu finansowanego ze środków UE projektu „Turcja w Horyzoncie 2020 Faza II” zapraszana Międzynarodowe Spotkanie Brokerskie  – ICTurkey 2019. Wydarzenie odbędzie się  5 lipca 2019 w Stambule. Organizatorzy mogą sfinansować udział osób, które chcą zaprezentować pomysły ciekawych projektów.

Wydarzenie dotyczy technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) i przekrojowych tematów H2020:

  • 5G
  • Internet nowej generacji
  • Big data i aplikacje
  • Digitalizacja przemysłu europejskiego
  • Inteligentna opieka zdrowotna

Wydarzenie jest okazją do przedstawienia i przedyskutowania pomysłów na projekty konkursowe w obszarze ICT w latach 2019-2020, ale także na znalezienie partnerów projektowych.

Organizatorzy oferują pokrycie kosztów przelotu i zakwaterowania dla 100 uczestników z dobrymi proposal ideas.  Aby uzyskać dofinansowanie należy się zarejestrować i przedstawić swój pomysł na projekt, a także krótki opis organizacji, którą się reprezentuje. Prezentacje będą oceniane w dniach 15 maja, 30 maja i 15 czerwca na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Organizatorzy powiadomią osoby, które zakwalifikują się do finansowania w terminie ok. tygodnia. Więcej informacji na ten temat.

Szczegóły oraz możliwość rejestracji dostępne są tutaj.

Rejestracja jest otwarta do 30 czerwca br.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.