Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Save the date! Ostatnie w H2020 spotkanie brokerskie w obszarze Zdrowie

3 lipca 2019 Komisja Europejska organizuje – ostatni w Horyzoncie 2020 – Dzień Informacyjny dotyczący  możliwości finansowania działań w wyzwaniu społecznym Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan. Następnego dnia, w czwartek 4 lipca, projekt Health-NCP-Net 2.0 (finansowany z H2020) organizuje spotkanie brokerskie „Horizon 2020 Health Partnering Day 2019”. Celem, jak co roku, jest pomoc w znalezieniu odpowiednich partnerów do współpracy międzynarodowej w tematach ostatnich konkursów związanych ze zdrowiem w H2020.

Udział jest bezpłatny, rejestracja jest wymagana. Otwarcie (odrębnych) rejestracji na oba spotkania jest planowane na koniec kwietnia. Aktualne informacje będą publikowane w Newsletterze KPK i na stronie kpk.gov.pl i w mediach społecznościowych.

To czwarte spotkanie brokerskie organizowane przez HNN2.0 w Brukseli, organizatorzy zachęcają do jak najwcześniejszej rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona do ok. 200 i zwykle w 2 tygodnie zostaje wyczerpana.

Zapraszamy!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.