Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Warsztaty „proposal check” dla koordynatorów projektów SC6

9 listopada 2018 r.,  dzień po odbywającym się w Warszawie międzynarodowym dniu informacyjnym i spotkaniach brokerskich SC6, Net4Society organizuje spotkanie warsztatowe dla koordynatorów projektów przygotowujących aplikacje do zbliżającego się konkursu  w 6. Wyzwaniu Społecznym Horyzontu 2020 „Europa w zmieniającym się świecie”.

Celem warsztatów jest wsparcie w przygotowaniu wysokiej jakości aplikacji konkursowych, poprzez możliwość przedstawienia swojego projektu ewaluatorom oceniającym wnioski w PR Horyzont 2020 i otrzymanie fachowych wskazówek i podpowiedzi, pozwalających na dopracowanie wniosków.

Warsztaty odbędą się w hotelu Novotel w Warszawie i będą doskonałym uzupełnieniem odbywających się dzień wcześniej spotkań brokerskich, na które rejestracja jest otwarta do 26 października br.

Szczegółowe informacje na temat warsztatów Net4Society Proposal Check Event  zawierające opis procedury zgłoszeniowej znajdują się w załączniku:  Invitation to Net4Society Proposal Check Event

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.