Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Poznaj ofertę EIT Health dla startupów i innowacyjnych przedsiębiorców

EIT Health jako część Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii  to europejska wspólnota partnerstw organizacji działających w zakresie edukacji, innowacji i przedsiębiorczości. Obecnie EIT Health prowadzi nabór do kilku programów wspierających startupy z branży medycznej. Aplikacje przyjmowane są do 14 marca.

Start-ups Meet Pharma to program przeznaczony dla innowacyjnych start-upów, które chcą współpracować z dużymi firmami farmaceutycznymi poprzez znajdowanie rozwiązań dla predefiniowanych wyzwań. W tym roku partnerami programu są firmy takie jak: Takeda, Boehringer Ingelheim RCV, Sintetica i Novartis, które zdefiniowały wyzwania:

  • Rozwiązania cyfrowe usprawniające ścieżkę skierowań i diagnostyki chorób rzadkich – Takeda;
  • Wczesna diagnoza i identyfikacja ryzyka progresji choroby u pacjentów z przewlekłą nerką – Boehringer Ingelheim RCV;
  • Innowacyjne rozwiązania w leczeniu bólu – Sintetica;
  • Koordynacja opieki między opieką podstawową a opieką specjalistyczną dla pacjentów z miażdżycową chorobą układu krążenia z podwyższonym poziomem LDL-c – Novartis.

Zapraszamy na webinarium informacyjne już 9 marca 2022 r. o godz. 11:00, w czasie którego omówione zostaną szczegóły i proces aplikacji [Rejestracja].

Termin na składanie aplikacji upływa 14 marca 2022.

EIT Health Catapult to zindywidualizowany program szkoleniowy mający na celu rozwój i zwiększenie widoczności europejskich startupów z branży biotechnologicznej, medycznej i cyfrowej, który łączy startupy z wiodącymi ekspertami i międzynarodowymi inwestorami. Program organizowany jest w formie konkursu pitch, rozpoczynając od poziomu regionalnego. Wybrane firmy zaproszone zostaną do udziału w szkoleniu w obszarze rozwoju biznesu i strategii inwestycyjnych oraz przejdą do półfinału. Najlepsi w półfinałowej rywalizacji trafią do finału EIT Health Summit, gdzie będą walczyć o część puli nagród w wysokości 210 000 euro.

Program jest przeznaczony dla mikro- i małych przedsiębiorstw zatrudniających mniej niż 50 pracowników, poszukujących finansowania zalążkowego lub Serii A w wysokości 500 000 euro.

Zapraszamy na webinarium informacyjne 2 marca 2022, o godzinie 11:00 [Rejestracja]

Termin złożenia aplikacji mija 14 marca 2022.

Program EIT Health Bridgehead łączy europejskich przedsiębiorców pracujących w obszarze zdrowia, którzy chcą rozwinąć swoją działalność poza rynek krajowy, z najlepszymi na świecie inkubatorami i akceleratorami przedsiębiorczości.

Program jest dostępny w trzech formatach:

  • BRIDGEHEAD EUROPE – wspiera startupy w ekspansji na rynki innych krajów europejskich.
  • BRIDGEHEAD GLOBAL – pomaga projektom o skali europejskiej wejść na rynki poza Europą, takie jak między innymi Stany Zjednoczone, Kanada, Chiny, Japonia i Korea Południowa,
  • BRIDGEHEAD INBOUND – wspiera przedsięwzięcia pozaeuropejskie w uzyskaniu dostępu do rynku europejskiego.

Weź udział w webinarium informacyjnym 3 marca 2022 roku o godzinie 11:00  [Rejestracja]

Termin aplikacji mija 14 marca 2022.

Po pełną ofertę EIT Health dla startupów kliknij TUTAJ.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.