Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Poszukiwanie partnerów do projektów w konkursach 2023 Horyzontu Europa

  • Opublikowano: 2 lutego 2023
  • Autor: redakcja

Szukasz partnerów do ubiegania się o grant w programie Horyzont Europa? Skorzystaj z narzędzia, które pomoże Ci zbudować konsorcjum lub dołączyć do już istniejącego. Zarezerwuj spotkanie dwustronne online!

Zainteresowani udziałem w konkursach programu Horyzont Europa mogą publikować swoje profile i planować spotkania indywidualne za pośrednictwem platformy B2Match. Wszyscy, którzy byli zarejestrowani na spotkania brokerskie mogą umawiać kolejne spotkania. Możliwe są również nowe rejestracje. Platformy te będą działały do czasu zakończenia naboru. Zachęcamy do rozpowszechniania tej informacji wśród społeczności i interesariuszy.

Dostępne platformy do otwartych konkursów:

.

Bazy poszukiwań partnerów

Ponadto, potencjalnych partnerów można znaleźć za pomocą narzędzia Partner search w komisyjnym portalu Funding & Tender Opportunities: lista organizacji zainteresowanych stworzeniem konsorcjum bądź dołączeniem do już istniejącego jest dostępna pod każdym ogłoszeniem o naborze wniosków.

W ten sposób można szukać partnerów w konkursach w pozostałych obszarach, np. Widening i ERA. Ten sam mechanizm dotyczy konkursów w programie Euratom.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.