Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Poprawa bezpieczeństwa stosowania leków przez kobiety w ciąży i karmiące – weź udział w ankiecie

Projekt ConcePTION, realizowany w ramach IMI2, zaprasza do udziału w ankiecie, której wyniki mają pomóc w opracowaniu lepszych informacji na temat przyjmowanych podczas ciąży i karmienia leków.

 Międzynarodowe konsorcjum  projektu ConcePTION, uważając za swój ważny społeczny obowiązek, stawia sobie za cel radykalne i szybkie zmniejszenie niepewności co do skutków stosowanych w czasie ciąży i karmienia piersią leków.

Prawie 90% kobiet w ciąży przyjmuje co najmniej jeden lek, nie znając konsekwencji. Kobiety, które są w ciąży, karmiące lub planujące zajść w ciążę, czasami potrzebują informacji o przyjmowanych lekach. Informacji potrzebują również pracownicy służby zdrowia.

Wyniki i wypracowane na podstawie zaproponowanej ankiety narzędzia mają pomóc kobietom w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących leków stosowanych.

W ramach projektu ConcePTION przeprowadzana jest ANKIETA w celu opracowania lepszych informacji i narzędzi dla kobiet i pracowników służby zdrowia.

Zapraszamy do udziału.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.