Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Pomoc dla wnioskodawców startujących w konkursie EIC Accelerator – STEP 1

Konkurs EIC Accelerator cieszy się w Europie ogromną popularnością. Również coraz więcej firm z Polski decyduje się na spróbowanie swych sił w tym wymagającym konkursie. W ramach ACCESS2EIC – międzynarodowego projektu dla Krajowych Punktów Kontaktowych z obszaru EIC przygotowano nową pomoc dla składających tzw. krótki wniosek, czyli startujących w tzw. STEP 1.

Jednym z obligatoryjnych elementów składanego na tym etapie wniosku jest tzw. pitch deck, czyli prezentacja projektu, składająca się z maksimum 10 slajdów. Często pojawiają się pytania, jaką formę powinna mieć prezentacja, jakie powinna zawierać treści itp.

Oddany do dyspozycji zainteresowanych Annotated Pitch Deck Guide for the Short Proposal ma stanowić przewodnik, który ułatwi przygotowanie profesjonalnego pitch deck. Przygotowany został przez ekspertów z całej Europy (pełniących rolę NCPs – National Contact Points), którzy na co dzień zajmują się EIC Accelerator i mają bogate doświadczenie w pracy z firmami składającymi aplikacje w tym konkursie.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.