Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Pierwsza międzynarodowa konferencja on-line projektu TeRRIFICA nt. działań na rzecz klimatu

  • Opublikowano: 14 maja 2019
  • Autor: redakcja

Zachęcamy do udziału w pierwszej międzynarodowej telekonferencji pt. „Ko-kreacja a działania na rzecz klimatu. Jak społeczeństwo może wpływać na adaptację i łagodzenie skutków zmian klimatycznych?” w ramach projektu TeRRIFICA. Odbędzie się ona 22 maja 2019 r. w godz. 10:00-14:00.

Pierwsza międzynarodowa telekonferencja w ramach projektu TeRRIFICA, poświęcona będzie zagadnieniu aktywnego włączania społeczeństwa w działania na rzecz adaptacji i łagodzenia skutków zmian klimatu. Organizatorzy zapraszają do rejestracji poprzez wysłanie e-maila do Hannah Hoff (koordynator konferencji) na adres hannah.hoff@uni-vechta.de W informacji zwrotnej otrzymają Państwo wszystkie informacje potrzebne do zalogowania się w dniu konferencji. Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim.

W programie przewidziano m.in. wykład dr Angeli Connelly (University of Manchester) dotyczący ko-kreacji w zakresie zmian klimatu oraz prezentacje przykładów dobrych praktyk w tym zakresie  z 6 regionów położonych w Białorusi, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Polsce oraz Serbii.

Konferencja jest organizowana przez Science Shop Vechta (Cloppenburg University of Vechta) w ramach projektu TeRRIFICA finansowanego z programu Horyzont 2020. Realizacja projektu obejmuje współpracę ośmiu europejskich instytucji (m.in. uniwersytety, organizacje społeczne i rządowe) w zakresie wzmacniania kompetencji dotyczących adaptacji i łagodzenia skutków zmian klimatu w różnych regionach Europy ze szczególnym uwzględnieniem zasad Odpowiedzialnych Badań i Innowacji (RRI).

Więcej informacji na temat telekonferencji oraz samego projektu TeRRIFICA można znaleźć na stronie Instytutu Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.