Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Partnerstwo na rzecz czystego wodoru: sprawdź tematy konkursowe i wymagania

Nabór w konkursach partnerstwa Clean Hydrogen trwa. Daty graniczne to 31 maja i 20 września 2022. Już czas wybrać temat i aplikować o europejskie granty dla technologii wodorowych.

Partnerstwo na rzecz czystego wodoru Clean Hydrogen 31 marca 2022 otworzyło konkursy w 41 tematach o łącznym dofinansowaniu 300,5 mln euro. Zachęcamy do zapoznania się z opisami tematów i wymaganiami dotyczącymi składanych wniosków.

Zakończenie naborów planowane jest w dwóch terminach:

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją i obejrzenia webinarium Krajowego Punktu Kontaktowego prezentującego gdzie szukać informacji o tematach i wymaganiach w konkursach.

W związku z dużym zainteresowaniem webinarium „Partnerstwa na Horyzoncie – Technologie wodorowe”, które odbyło się 4 kwietnia 2022 r. udostępniamy wygłoszone w trakcie spotkania prezentacje KPK oraz partnerstwa Clean Hydrogen..

Obszary tematyczne prezentowane są poniżej, zestawienie tematów, budżetów, oznaczenie projektów flagowych (pogrubione) i dodatkowe kwalifikacje kosztów (*) są dostępne po kliknięciu w link. Szczegółowe wymagania Partnerstwa, co do konkursów są przedstawione w prezentacji z dnia informacyjnego Partnerstwa.

Ważne dokumenty i przydatne linki:

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.