Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Otwarto rejestrację na dzień informacyjny w obszarze Bezpieczeństwo żywnościowe i biogospodarka

4 lipca 2019 r. w Brukseli odbędzie się międzynarodowy dzień informacyjny w obszarze 2. Wyzwania Społecznego (SC2) programu Horyzont 2020 „Bezpieczeństwo żywnościowe, zrównoważone rolnictwo i leśnictwo, badania mórz i wód śródlądowych oraz biogospodarka”,  poświęcony konkursom zaplanowanym na 2020 rok.

W trakcie wydarzenia Komisja Europejska zaprezentuje i omówi wszystkie tematy konkursowe na 2020 rok z obszaru 2. Wyzwania Społecznego. To również unikatowa możliwość dyskusji z przedstawicielami KE oraz dopytania o szczegółowe zagadnienia związane z tematami.

Motto promujące wydarzenie to: „Come and learn about the Societal Challenge 2 calls 2019 and get some practical information on how to successfully apply to the upcoming calls for proposals”.

Rejestracja na dzień informacyjny została już otwarta. Jest ona bezpłatna i obowiązkowa. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje kolejność zgłoszeń. Rejestracja potrwa do 28 czerwca br. Koszty podróży i utrzymania pokrywają uczestnicy.

Wydarzeniem komplementarnym do dnia informacyjnego jest spotkanie brokerskie organizowane dzień wcześniej przez projekt BioHorizon (3 lipca 2019, Bruksela). Na to wydarzenie obowiązuje oddzielna rejestracja.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.