Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

O współpracy między nauką i biznesem podczas lutowej konferencji PFA-G

  • Opublikowano: 15 stycznia 2020
  • Autor: redakcja

Polskie Forum Akademicko-Gospodarcze zaprasza do udziału w konferencji pt. „Uczelnie i Przedsiębiorstwa na rzecz stabilnego rozwoju kraju”, która odbędzie się  6 lutego 2020 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4, Warszawa. Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE jest partnerem merytorycznym tego wydarzenia.

Uczestnicy konferencji organizowanej przez Polskie Forum Akademicko-Gospodarcze będą mieli okazję zapoznać się z pierwszymi doświadczeniami działających od ponad pół roku Rad Uczelni oraz ich programom działania. Będą także dyskutować o oczekiwanych kompetencjach absolwentów uczelni, w szczególności zwracając uwagę na wyniki prac Sektorowych Rad ds. Kompetencji. Oczywiście każda współpraca wymaga środków, dlatego w trakcie konferencji istotnym tematem będzie także publiczne i prywatne finansowanie współpracy uczelni z przedsiębiorstwami.

Polskie Forum Akademicko-Gospodarcze pfag.pl, założone w 1992 roku przez profesora Marka Dietricha, jest stowarzyszeniem powołanym dla budowania ścisłej współpracy między środowiskiem akademickim i biznesem na rzecz innowacyjności i zrównoważonego rozwoju. Forum to także platforma wymiany poglądów i tworzenia opinii w kluczowych dla Polski sprawach, w której biorą udział przedstawiciele biznesu i wiodących uczelni. Celem dyskusji i działań PFA-G jest pozytywny wpływ na życie gospodarcze i społeczne kraju, a także skuteczne budowanie porozumienia i woli wspólnego działania.

Formularz rejestracyjny na stronie PFA-G.

Program  konferencji dostępny jest TUTAJ.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.