Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Nowy poradnik MSCA ITN 2020

Mamy przyjemność poinformować, że na stronie projektu Net4Mobility+ znajduje się nowy poradnik dotyczący aplikowania o granty Innovative Training Networks Marii Skłodowskiej-Curie (MSCA). W tym praktycznym przewodniku znajdą Państwo informacje o tym, jak wypełnić wniosek do aktualnie otwartego konkursu ITN MSCA, aby odnieść sukces. Są tam wskazówki ekspertów, lista najczęściej popełnianych przez aplikantów błędów, odniesienia do dokumentów i zaleceń KE oraz inne przydatne informacje.

Dodatkowo zachęcamy Państwa do skorzystania z narzędzia (tzw. self-assessment tool), również opracowanego w ramach projektu N4M+, dzięki któremu będą Państwo ocenić swoją wiedzę na temat grantu ITN, otrzymać ciekawe informacje i linki związane z tym działaniem.

Serdecznie namawiamy Państwa do odwiedzenia strony Net4Mobility+ i pobrania poradnika oraz sprawdzenia swojej wiedzy za pomocą self-assessment tool!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.