Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

KE przesyła uzupełniające wyjaśnienia na temat nowych zasad wynagradzania w H2020

W odpowiedzi na dodatkowe pytania i wątpliwości zgłoszone przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE do listu Komisji Europejskiej z lipca br. zawierającego wyjaśnienia  odnoszące się do  możliwości praktycznej implementacji nowych zasad wynagradzania w projektach Horyzontu 2020 w Polsce, KE przesłała 22 września uzupełniające wyjaśnienia na ten temat:

Letter_EC_Additional

Odnoszą się one do zasad dotyczących liczenia stawki referencyjnej w projektach krajowych oraz do sposobu i szczegółowości  regulacji  wymaganych  przy wypłacaniu dodatkowych wynagrodzeń w projektach H2020. List ten odpowiada na kilka konkretnych pytań związanych z możliwością i sposobem  implementacji nowego systemu wynagradzania w polskich instytucjach i są to – według naszej oceny – odpowiedzi,  które umożliwią dużej części polskich podmiotów stworzenie systemu pozwalającego na wypłacanie dodatkowych środków pracownikom realizującym projekty H2020.

Szczegółowe informacje na temat nowych zasad wynagradzania w Horyzoncie 2020 znajdą Państwo w naszej wcześniejszej informacji.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.